Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2022, 6
   

Питання-Відповідь


Поставити питання

Контракт з військовослужбовцем закінчився, однак він служить і надалі: чи зберігати за ним гарантії?

Для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, дія контракту продовжується понад встановлені строки з моменту введення воєнного стану до оголошення демобілізації. Так скеровує частина дев’ята статті 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25 березня 1992 № 2232-XII.  Таким чином, за військовослужбовцем, контракт якого закінчився, але він продовжує служити, зберігаються всі гарантії, передбачені статтею 119 КЗпП, а саме: місце роботи, посада, середній заробіток.

Джерело: Східне міжрегіональне управління Держпраці

 

останні публікації
16.05.2022
Уранові шахти Кіровоградщини не працюють
Відродження економіки – важлива умова наближення перемоги – вважають в Офісі Президента України. Для досягнення цієї мети розробили план,...
16.05.2022
Посилити роль МАГАТЕ у деокупації ЗАЕС
На цьому наполягають Україна і США — повідомляє прес-служба Міністерства енергетики за підсумками зустрічі міністра Германа Галущенка і тимчасово...
15.05.2022
Відзначено державними нагородами
П’ятьох захисників із Кропивницького, які загинули 12 березня внаслідок авіаудару по військовому аеродрому Канатове, посмертно нагороджено орденом «За мужність»...
15.05.2022
У Верховній Раді проголосували законопроєкт №5371
Верховна Рада у першому читанні проголосувала за законопроєкт №5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання...
13.05.2022
Спільні дії у протидії пожежам
12 травня на спільній нараді Міндовкілля, Держлісагентство, ДСНС та національні природні парки скоординували свої дії у протидії пожежам в...