Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2024, 7
   

Організація молоді

Коротка історична довідка створення, структура та завдання

Організації молоді Атомпрофспілки

 

Організація молоді Атомпрофспілки (скорочено ОМА) - об’єднання працюючої в атомній енергетиці та промисловості України профспілкової молоді з метою вирішення питань, що представляють спільний інтерес.

ОМА об'єднує молодих працівників (віком до 35 років включно) організацій молоді первинних профспілкових організацій (ППО) та об'єднаних організацій профспілок (ООП) підприємств атомної енергетики, науки та промисловості України.

Завданнями ОМА та її організаційних ланок є створення таких виробничих, трудових, соціально-економічних та психологічних умов, що сприяють професійному становленню молодих працівників, підвищенню їх кваліфікації, всебічному розкриттю інтелектуального і духовного потенціалу молоді на користь розвитку атомної енергетики та промисловості України.

Для виконання визначених завдань ОМА та її організаційні ланки здійснюють свою діяльність за такими основними напрямами:

·         захист трудових та соціально-економічний прав;

·         профспілкове навчання;

·         виробнича діяльність;

·         шефська робота;

·         зв'язки з громадськістю;

·         організація відпочинку та дозвілля.

ОМА діє у складі Атомпрофспілки і повторює її організаційну структуру.

Вищим органом Організації молоді Атомпрофспілки є з'їзд, що проводиться один раз на п'ять років.

З'їзд ОМА обирає голову організації, його заступників та членів Центральної ради ОМА.

Центральна рада ОМА у період між з'їздами є постійнодіючим органом керівництва організації, збирається зазвичай двічі на рік для виконання рішень з'їздів та вирішення поточних питань з організації заходів. У склад Центральної ради ОМА перш за все входять керівники молодіжних організацій первинних профспілкових організацій та об'єднаних організацій профспілок Атомпрофспілки.

На рівні молодіжної організації первинної профспілкової організації чи об'єднаної організації профспілок вищим органом управляння організації є конференція.

Конференція обирає голову організації молоді, його заступників та членів Ради організації молоді даного підприємства чи організації.

Рада організації молоді є постійно діючим керівним виборним органом організації молоді підприємства чи організації.

Головні заходи ОМА:

Березень 1994 року – Установча конференція секції «Молодь». На конференції прийнято «Положення про секцію «Молодь», в якому встановлено основні цілі та завдання.

15 лютого 2000 року – Президіям ЦК профспілки прийняла Постанову ЦК про активізацію роботи секції «Молодь».

21 квітня 2000 року – Конференція молоді атомної енергетики та промисловості. На конференції секція «Молодь» була реорганізована в Спілку молоді Атомпрофспілки.

25 квітня 2002 р.    І-й з’їзд Спілки молоді Атомпрофспілки України.

23 квітня 2004 р.    ІІ-й з’їзд Спілки молоді Атомпрофспілки України.

21 квітня 2007 р.    ІІІ-й з’їзд Спілки молоді Атомпрофспілки України.

18 квітня  2010 р.   ІV-й з’їзд Організації молоді Атомпрофспілки України.

24 лютого 2012 р.    V-й з’їзд Організації молоді Атомпрофспілки України.

24 лютого 2017 р.    VІ-й з’їзд Організації молоді Атомпрофспілки України.

13 грудня 2022 р.    VII з’їзд Організації молоді Атомпрофспілки України.

останні публікації
12.04.2024
Профспілкова діяльність не є злочином
19 квітня, 9.30 - 11.00, відбудеться віртуальна зустріч солідарності з білоруськими профспілковими активістами в рамках "Дня дій за права...
12.04.2024
Наші долають нові вершини
Представник спортивного клубу «Пульсар» з міста-супутника ХАЕС Тимур Судак — призер чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств (ММА)....
11.04.2024
В МЗС зробили заяву щодо провокацій рф на ЗАЕС
Провокації росії на окупованій Запорізькій атомній електростанції створюють безпрецедентні загрози ядерній безпеці в Україні, Європі та світі, викликаючи заклики...
10.04.2024
Мета: зацікавити
Студенти Мирогощанського аграрного фахового коледжу відділення «Електрифікація» спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», відвідали з освітньою метою ХАЕС....
09.04.2024
Допомога захисникам України
Якісний зв’язок на фронті є надзвичайно важливим, бо через перебої можуть зриватися бойові операції. Аби цього не траплялося, працівники...