Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2024, 4
   

Питання-Відповідь


Поставити питання

Мені як голові ППО надійшов лист колишнього члена профспілки (працював до 7.10.21) з проханням надати фінансовий звіт про використання коштів від 2019 р. по теперішній час. Чи повинен я надати йому такий звіт?

Закон визначає незалежність профспілок лише від зовнішнього оточення, а всередині профспілкові відносини регламентуються Статутом, інструктивними й нормативними документами профспілки..

Контроль за коштами профспілок здійснюють ревізійні комісії, обрані відповідно до Статуту.

Члени профспілки мають право на контроль і одержання інформації про роботу первинної профспілкової організації, профспілкових органів і профспілок у цілому. Це право реалізується через діяльність ревізійної комісії профспілкової організації.

Ревізійна комісія Атомпрофспілки, ревізійна комісія первинної профспілкової організації створюються для проведення ревізій фінансової діяльності Профспілки, її організаційних ланок, здійснення контролю за виконанням бюджетів (кошторисів) тощо.

Ревізійна комісія працює за затвердженим нею планом ревізій і перевірок. Ревізійна комісія щорічно звітує профспілковим зборам, конференції, Пленуму ЦК профспілки про результати ревізій фінансової діяльності, контролю за виконанням бюджетів (кошторисів) та проведену роботу.

Згідно з п.11.14.2 Статуту Атомпрофспілки Ревізійна комісія розглядає в межах своїх повноважень звернення членів Профспілки, її організаційних ланок.

Вибулий за власним бажанням або виключений з Профспілки права на інформацію про ревізії фінансової діяльності Профспілки та її організаційних ланок не має.

останні публікації
23.02.2024
Зустріч міжнародної солідарності
Таку назву мала міжнародна конференція солідарності, яка відбулася у Будинку профспілок у Києві 22 лютого 2024 року...
24.02.2024
До річниці повномасштабного вторгнення
До 24 лютого у всьому світі пройдуть акції на підтримку України. Ці акції покликані привернути увагу світового громадянського суспільства,...
23.02.2024
«Розпочинаємо новий етап розвитку»
21 лютого в приміщенні ДАЗВ підписано Грантову Угоду № 2 між Європейським банком реконструкції та розвитку, що діє як...
22.02.2024
«Показуха» в стилі «потьомкінських дєрєвєнь»
Четвертий візит Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Маріано Гроссі на окуповану російською федерацією українську Запорізьку АЕС продемонстрував підтримку України зі...
22.02.2024
Аукціон на підтримку штурмового полку «Сафарі»
У Палаці культури РАЕС відбувся благодійний тематичний захід — перший етап аукціону «Єдина мрія — вільна Україна». Мета події...