Головний напрям діяльності вашої профорганізації?

2023, 20
   

Питання-Відповідь


Поставити питання

Мені як голові ППО надійшов лист колишнього члена профспілки (працював до 7.10.21) з проханням надати фінансовий звіт про використання коштів від 2019 р. по теперішній час. Чи повинен я надати йому такий звіт?

Закон визначає незалежність профспілок лише від зовнішнього оточення, а всередині профспілкові відносини регламентуються Статутом, інструктивними й нормативними документами профспілки..

Контроль за коштами профспілок здійснюють ревізійні комісії, обрані відповідно до Статуту.

Члени профспілки мають право на контроль і одержання інформації про роботу первинної профспілкової організації, профспілкових органів і профспілок у цілому. Це право реалізується через діяльність ревізійної комісії профспілкової організації.

Ревізійна комісія Атомпрофспілки, ревізійна комісія первинної профспілкової організації створюються для проведення ревізій фінансової діяльності Профспілки, її організаційних ланок, здійснення контролю за виконанням бюджетів (кошторисів) тощо.

Ревізійна комісія працює за затвердженим нею планом ревізій і перевірок. Ревізійна комісія щорічно звітує профспілковим зборам, конференції, Пленуму ЦК профспілки про результати ревізій фінансової діяльності, контролю за виконанням бюджетів (кошторисів) та проведену роботу.

Згідно з п.11.14.2 Статуту Атомпрофспілки Ревізійна комісія розглядає в межах своїх повноважень звернення членів Профспілки, її організаційних ланок.

Вибулий за власним бажанням або виключений з Профспілки права на інформацію про ревізії фінансової діяльності Профспілки та її організаційних ланок не має.

останні публікації
22.09.2023
Кращі умови праці для наступних поколінь
Таку тему мало навчання, що відбулося 21 вересня 2023 року у режимі онлайн з використанням платформи Zoom за підтримки...
22.09.2023
Обрано голову ППО ДП НАЕК «Енергоатом»
У конференц-залі Будинку профспілок сьогодні, 22 вересня, відбулася позачергова виборна профспілкова конференція....
23.09.2023
Термін “екоцид” має бути визнаний
Наразі в Україні вже відкритий офіс Міжнародного кримінального суду. Це допоможе сформувати перші заяви, які можна буде надіслати до...
21.09.2023
Вчасна медична допомога рятує життя військових
З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну на Рівненській АЕС розпочала свою діяльність волонтерська група, основним завданням якої є...
21.09.2023
Атомники передали ЗСУ 10 потужних генераторів
Чергова нагода передати допомогу бійцям 299 бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова випала колективу управління соціальних об’єктів Південноукраїнської...